Bútor Róbert

A Szüleim

A Szüleim:

Nélkülük nem lenne most honlapom és versenyzői múltam sem! Kiskorom óta támogatják a sikereimet és a vágyaimat, de mindig csak úgy, hogy sokat kelljen dolgozni azért, hogy meg is valósulhassanak az álmaim. „Ingyen” semmit nem adnak, munka nélkül nincs gyümölcs, ez mindig jó nevelési taktika volt a részükről, én is alkalmazom a gyerekeimnél. Ennek köszönhetően ma sikeres üzletember, sportember és családapa lehetek. Biztos nem tudom jobban csinálni, de megpróbálom én is, hátha sikerül normális gyerekeket nevelnem! 13 éves koromban a gokart pályán  megtanultam, hogy nem lehet mindig nyerni és nem lehet mindig az enyém a legjobb technika. Kiskőrösi bukóban (felnőtt méret sísapkával, 40 fokban) és széldzsekiben kezdtem gokartozni és a gyári Super 2000-es Peugeot-ig jutottam a segítségükkel és a bíztatásukkal. Indultam Rally VB-n, nyertem IRC futamot S1600-ban, 20-szor lettem Magyar Bajnok  különböző kategóriákban! Mi kell ennél több, már ez is túl szép! Minden versenyen ott vannak, ami 24 év versenyzői múlt távlatában nem kis dolog. Anyukám ugyanúgy aggódik, mint az elején, Édesapám pedig nyerni akar, mint mindig!

Talán egyszer az abszolút győzelem is meglesz, de ha nem, ez akkor is gyönyörű és élménydús volt és nagyon köszönöm nektek!